Staż w dziale technologii
Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Logistyka produkcji
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
zlecenie
Oferta ważna do:
2024-04-28
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o.
Główne zadania
  • wspomaganie przy realizacji działań korygujących po audytach procesu, 3Q6S oraz innych,
  • oznakowanie stanowisk pracy na warsztacie zgodnie z 5S i standardem firmowym (posadzka, pojemniki),
  • oznakowanie przyrządów obróbczych/montażowych, sporządzenie listy przyrządów
    i przypisywanie operacji,
  • pomoc przy transferze komponentów do regałów automatycznych na strefie montażu - nowe etykiety, oznakowanie szafy,
  • pomoc przy rysowaniu prostych przyrządów montażowych i zabezpieczeń malarskich,
  • proste prace komputerowe z dokumentacją – Word, Excel
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • stawka 27,70 zł brutto
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • elastyczny grafik dostoswany do Twojego harmonogramu zajęć
  • merytoryczne wsparcie Kierownika oraz członków zespołu
Wymagania
  • status student IV, V roku studiów technicznych lub pokrewnych
  • znajomość pakietu Microsoft Office (w tym podstawowa wiedza z Excela)
  • chęć nauki i zdobycia doświadczenia w obszarze produkcyjnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy kilka dni w tygodniu
Klauzula RODO

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres: paulina.kosinska@mail.nidec.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j.: Dz.U. z 2016r., poz. 677).”

Lista pracodawców