Stażysta w Centralnym Dziale Rozliczeń z językiem niemieckim lub włoskim
Miejsce pracy:
Poznań Centrum
Obszar:
Finanse, Logistyka
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2022-01-20
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
Raben Management Services Sp. z o.o.
Główne zadania

  • Wspieranie zespołu rozliczeń w bieżącej pracy: kontroli poprawności rozliczeń transportowych, rejestracji cenników w systemie, rozliczaniu przesyłek międzynarodowych i krajowych w oparciu o cenniki, wystawianiu faktur
  • Udział w migracjach taryf i rozliczeń
Oferujemy
  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Poznania
  • Ciekawe zadania w międzynarodowym środowisku w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość zdobycia wiedzy w obszarze procesów logistycznych i finansowych
  • Możliwość wykorzystania w praktyce znajomości języka niemieckiego
  • Perspektywę nawiązania stałej współpracy
  • List referencyjny/zaświadczenie o ukończeniu stażu
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wysoką kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)
Poszukujemy osób
  • Posiadasz status studenta lub absolwenta studiów wyższych, a Twoja dostępność to 35-40 godzin/tygodniowo (mile widziani studenci zaoczni i świeżo upieczeni absolwenci)
  • Znasz dobrze język niemiecki, który będziesz wykorzystywać na co dzień w swojej pracy pisząc e-mile i odbierając telefony (preferowany poziom języka: B2)
  • Sprawnie posługujesz się programem Excel, a praca z danymi nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Jesteś osobą skrupulatną, dokładną, zwracasz uwagę na szczegóły
  • Lubisz uczyć się i poznawać nowe rzeczy – wszystkich procesów operacyjnych nauczysz się u nas
Lista pracodawców