DYSPOZYTOR
Miejsce pracy:
Robakowo
Obszar:
Transport
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2022-02-04
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

Geis PL

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 22 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. W związku z intensywnym rozwojem naszego oddziału poznańskiego, poszukujemy Dyspozytora Drobnicy Krajowej (zwiększenie zatrudnienia)

Główne zadania
  • Planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych,

  • Planowanie i optymalizowanie kosztów transportu,

  • Bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami,

  • Profesjonalna obsługa Klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej,

  • Rozwój współpracy z podwykonawcami firmy.

Oferujemy
  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój,
  • Udział w programie ’Wsparcie na starcie’ ułatwiający adaptację w nowym miejscu pracy,
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia, wczasy pod gruszą, szkolenia).
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę, bez okresu próbnego
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia miesięczna
Poszukujemy osób
  • Mile widziane - z doświadczeniem w dystrybucji przesyłek drobnicowych,

  • Znających rynek usług TSL,

  • Odpowiedzialnych i sumiennych w wykonywaniu zadań,

  • Potrafiących efektywnie zarządzać sobą w czasie, dostępnymi zasobami i sprzętem,

  • Komunikatywnych, angażujących się w wykonywanie swoich obowiązków,

  • Dyspozycyjnych

Aplikacje można składać poprzez https://praca.geis.pl/oferty-pracy/
Lista pracodawców