Asystent Działu eCommerce
Miejsce pracy:
Suchy las
Obszar:
E-commerce
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-03-05
Asystent działu eCommerce
Kim jesteśmy i jakie będą Twoje obowiązki
  • Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi ponad 20 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, DS, MG Motor oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów

Twoje obowiązki :

  • Czynne uczestnictwo w rozwoju sprzedaży, w tym tworzenie i aktualizacja treści,

  • obsługa platform sprzedażowych e-commerce: Allegro

  • prowadzenie dokumentacji finansowej

  • kontrola budżetowa, zarządzanie kosztami e-commerce

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • przygotowywanie oraz kompletacja zamówień

Co oferujemy
  • umowa o pracę

    możliwość rozwoju zawodowego

    karta Multisport

    prywatna opieka medyczna

    ubezpieczenie na życie

    bony świąteczne

    brak dress code’u

    zniżki na firmowe produkty i usługi

    dużą samodzielność i swobodę w realizacji powierzonych zadań

    elastyczne godziny pracy

Kogo poszukujemy
  • Studentów zaocznych z dobrą znajomością Excel
  • Osób znających podstawy ecommerce
  • Osób znających zagadnienia sprzedaży poprzez platformy sprzedażowe takie jak np. Allegro , Erli , Ceneo
  • Osób ze znajomością Baselinkera
  • Współpracy z magazynem i wsparcia w logistyce wysyłek
Lista pracodawców