Dyspozytor Transportu Międzynarodowego
Miejsce pracy:
Gądki
Obszar:
Transport
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2022-02-12
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
Główne zadania
  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami zagranicznymi w zakresie transportu
  • Planowanie transportu przesyłek zagranicznych
  • Koordynowanie działań związanych z transportem przesyłek importowych i eksportowych (sprawdzanie i kompletacja dokumentacji, wprowadzanie zleceń, rozliczanie i kontrola przesyłek)
  • Przygotowywanie raportów dotyczących przesyłek dla Klientów
Oferujemy
  • Możliwość codziennego i bezpośredniego kontaktu z kontrahentem, również w języku angielskim
  • Dużą swobodę działania
  • Pracę w zespole ludzi, którzy cenią poczucie humoru i zaangażowania
  • Wsparcie w rozwoju własnego potencjału
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe
Warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze
Poszukujemy osób
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i MS Excel
  • niewielkie doświadczenie na stanowisku związanym z transportem krajowym i/lub międzynarodowym
  • Komunikatywność i dokładność
Lista pracodawców