PRACA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI
Miejsce pracy:
Poznań Centrum, TOWAROWA 37
Obszar:
Administracja, Finanse
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
zlecenie
Oferta ważna do:
2022-01-29
Ogólne informacje o firmie

Grupa WZ Partners to firma rodzinna, której obecność na polskim rynku sięga 1992 roku. Początki naszej działalności związane były z usługami księgowymi, wokół których, na przestrzeni już niemal 30 lat powstała marka wspierająca Klientów i oferująca najwyższy poziom usług w obszarach rachunkowym, kadrowym, płacowym, podatkowym oraz IT.

www.wzpartners.pl

Główne zadania
  • prowadzenie ewidencji księgowych z użyciem dedykowanych programów, w tym platform online
  • weryfikowanie faktur pod względem formalnym i podatkowym
  • kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami
  • wsparcie w bieżącej pracy Działu Księgowego
Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie pod opieką doświadczonych, samodzielnych księgowych
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy)
  • pakiet sportowy
  • komfortowe warunki pracy z pełnym dostępem do kawy, herbaty i słodyczy
  • nowoczesne, wygodne biuro w centrum Poznania, blisko dworca PKP/PKS
Warunki zatrudnienia
  • umowa zlecenia
  • praca od poniedziałku do piątku
Poszukujemy osób
  • chcących zdobyć doświadczenie w Dziale Księgowości
  • posiadających znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@wzpartners.pl
Lista pracodawców