Stażysta w obszarze controllingu
Miejsce pracy:
Gądki
Obszar:
Logistyka
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
staż
Oferta ważna do:
17.12.2021
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

H&M Logistics

Do naszego Centrum Dystrybucyjnego W Gądkach pod Poznaniem poszukujemy
Stażystów w obszarze controllingu.

Główne zadania
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Wspieranie działów i zespołów zarządzających poprzez identyfikowanie obszarów, które wymagają poprawy wyników
  • Definiowanie i rozwijanie ram i struktury raportów
Oferujemy
  • płatny, pełen wyzwań staż (3 miesiące)
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po pozytywnie ukończonym stażu
  • szkolenie wdrażające i możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce
  • wsparcie opiekuna stażu
  • możliwość korzystania z bezpłatnego transportu na wyznaczonych trasach
  • dofinansowanie do obiadów
Warunki zatrudnienia

Umowa o staż/praktyki na 3 miesiące.

Poszukujemy osób
  • Szukamy osoby, która:

    • ma zainteresowania i podstawy teorii z dziedzin controllingu operacyjnego (biznesowego) lub finansowego oraz z zarządzania projektami
    • potrafi rozwiązywać problemy i ma zdolności analityczne
    • ustala priorytety
    • samodzielnie organizuje swoją pracę, także pod presją czasu
    • jest komunikatywna i potrafi pracować w zespole
    • jest osobą sumienną, dokładną i odpowiedzialną
    • posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
    • jest studentem 4-5 tego roku studiów lub absolwentem
Lista pracodawców