Lider Magazynu
Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Logistyka produkcji
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-03-09
HeaderIcon

Firma Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, międzynarodowa spółka produkcyjna będąca czołowym producentem prądnic i systemów napędowych dla przemysłu, poszukuje Lidera Magazynu.

Główne zadania
  • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem, jedną zmianą, zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, wymaganiami prawnymi oraz regulacjami BHP.
  • Zapewnienie odpowiedniego szkolenia podległym magazynierom w zakresie obsługi systemu JDE na magazynie.
  • Informowanie podległych pracowników o planowanych dziennych i tygodniowych wskaźnikach na magazynie.
  • Egzekwowanie realizacji działań magazynowych, ocenianie zagrożeń i szybkie działania naprawcze.
  • Tworzenie lub współtworzenie informacji o dziennej efektywności procesu. Wpływ na wskaźniki KPI.
  • Dbanie o stanowisko pracy na zmianie roboczej, w tym dbanie o całość magazynu, procesy składowania, przyjmowania, poprawność układania na regałach, dbanie o wywóz śmieci, wiórów i inne.
  • Wspieranie podległych pracowników w realizacji zadań magazynowych.
  • Optymalne kierowanie podległą zmianą oraz realizowanie zadań magazynowych tak, aby zoptymalizować czas operacji w tym brać czynny udział w procesach naprawczych na całym obszarze magazynu.
  • Współpracowanie z działem Planowania, tak aby skutecznie realizować działania magazynowe.
  • Wspieranie TOP5 i 3Q6S na magazynie, a w razie nieobecności mistrza magazynu prowadzić spotkania przy tablicy i omawiać wyniki.
  • Motywowanie pracowników z wykorzystaniem narzędzi ciągłego doskonalenia.
  • Rozwijanie pracowników poprzez uczenie ich nowych operacji, rozwijanie matrycy kompetencji pracowników na magazynie.
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • stałą premie miesięczną
  • dodatek stażowy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe w PZU, opieka medyczna w Medicover
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej należącej do japońskiego koncernu

Poszukujemy osób

z doświadczeniem w:

  • delegowaniu zadań,
  • egzekwowaniu działań na magazynie,
  • stosowaniu instrukcji i procedur,
  • obsłudze komputera (znajomość pakietu MS Office),
  • pracy pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi suwnicy oraz wózka widłowego.
Lista pracodawców