Stażysta/Stażystka w Dziale Obsługi Klienta
Miejsce pracy:
Gądki
Obszar:
Spedycja drogowa, Transport
Doświadczenie:
nie jest wymagane
Forma zatrudnienia:
staż
Oferta ważna do:
23.12.2021
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
Raben Transport
Główne zadania
  • Obsługa TMS Speed
  • Obsługa i praca na giełdzie transportowej Trans i TimoCom
  • Wyszukiwanie zleceń transportowych i kontrola rentowności
  • Awizowanie załadunków i rozładunków u klientów
  • Pomoc administracyjna dla Pracowników Działu Obsługi Klienta
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z przewoźnikami okazjonalnymi
  • Praca z programem Excel
Oferujemy
  • Możliwość 3-miesięcznego płatnego stażu
  • Okazję do zdobycia doświadczenia, w firmie, która jest liderem na rynku
  • Konkretne zadania, które pomogą poszerzyć Twoje kompetencje
  • Dużą samodzielność i możliwość wykorzystania wiedzy merytorycznej w praktyce
  • Miłą , otwartą i przyjazną atmosferę w Zespole
  • Opiekuna praktyk, który zaopiekuje się Tobą, podczas trwającej praktyki
  • Zaświadczenie o ukończeniu praktyki z opinią od Opiekuna
  • Możliwość pogłębienia wiedzy wykorzystywanej w transporcie
Warunki zatrudnienia
  • umowa o praktykę absolwencką na okres 3 miesięcy
  • umowa zlecenie
Poszukujemy osób
  • Z Motywacją do nauki i zdobywania nowych doświadczeń
  • Skrupulatnych i dobrze organizujących swoją pracę
  • Posiadających Zdolności analityczne
  • Umiejących pracować w zespole
  • Komunikatywnych
  • Znających język angielski min. na poziomie B1
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Osoby ze Statusem Studenta/Studentki w systemie niestacjonarnym będą mile widziane
Lista pracodawców