Praca na produkcji, bez doświadczenia
Miejsce pracy:
Komorniki k. Poznania
Obszar:
Transport, Nowe technologie, Sprzedaż, Logistyka, Logistyka produkcji, przemysł
Doświadczenie:
nie jest wymagane
Forma zatrudnienia:
zlecenie
Oferta ważna do:
2022-01-30
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

AK Spółka zo.o.

Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz budowaniem form. Ponadto swoim klientom oferujemy wtrysk z gazem, nadruk techniką sitodruku, tampodruku, hot stampingu, zgrzewanie ultradźwiękowe, montaż, lakierowanie oraz chromowanie. Wykwalifikowany zespół i lata doświadczeń spowodowały wzrost zaufania wśród klientów z branży AGD, KOLEJOWEJ, AUTOMOTIVE, ELEKTROTECHNICZNEJ, MEBLOWEJ. Nasze produkty trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne. Charakteryzują się wysoką jakością. Nasza tradycja w połączeniu z nowoczesną technologią pozwala nam na współpracę z najbardziej wymagającymi klientami.

Główne zadania
  • lekka praca

  • kontrola jakości wyrobu – ocena wizualna

  • liczenie, sortowanie i pakowanie wyrobu gotowego

Oferujemy
  • praca w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

  • praca na podstawie umowy zlecenie lub umowy o prace
  • pozytywna atmosfera pracy,

  • możliwość awansu z rekrutacji wewnętrznej.

  • grafik pracy dopasowany do zajęć na uczelni

Warunki zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy
  • trzyzmianowy system pracy
  • nie przejmuj się brakiem doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
  • 20 zł brutto/h jeśli przepracujesz poniżej 80 godzin w miesiącu oraz 22 zł brutto/h jeśli przepracujesz powyżej 80 godzin

Poszukujemy osób
  • chętnych do pracy
  • lubiących uczyć się i poznawać nowe rzeczy – u nas poznasz różne procesy produkcyjne i logistykę produkcji
  • posiadających status studenta
Lista pracodawców