Inspektor ds. BHP / Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy:
Krzyżowniki
Obszar:
Spedycja drogowa
Doświadczenie:
nie jest wymagane
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-05-22
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
Imperial Logistics Sp. z o.o.
Główne zadania
  • Realizacja obowiązków służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów
  • Współudział w opracowaniu planów mających na celu zapobieganie zagrożeniom i poprawie warunków pracy
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i p.poż
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP)
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji
    powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie
  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy
  • Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kompleksowy proces onboardingu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie merytoryczne w postaci specjalistycznych kursów i szkoleń
  • Możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego
Warunki zatrudnienia
Poszukujemy osób
Lista pracodawców