Specjalista ds. Logistyki (niemiecki lub angielski)
Miejsce pracy:
Szamotuły
Obszar:
Logistyka
Doświadczenie:
nie jest wymagane
Forma zatrudnienia:
praktyka, zlecenie
Oferta ważna do:
2024-05-08
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
KŁOS Polska
Główne zadania

KŁOS Polska, oferuje szkolenie 1-2 tygodnie w 07/24 w siedzibie firmy.

Praca (praktyka) będzie w miesiącu 08/24 za które otrzyma wynagrodzenie.

Obowiązki: nadzór nad załadunkami i dalszymi dostawami towarów na teren UE.

Osoba wybrana uzyska u nas bardzo duże doświadczenie i wiedzę praktyczną.

Ponadto, firma gwarantuje możliwość corocznej praktyki na okres sierpnia poprzedzone szkoleniem w lipcu.

Praca jest w nowoczesnym biurowcu.

Proszę o kontakt mailowy na adres: andrzej@klospolska.pl

Oferujemy

Poszukujemy studenta, który jest zainteresowany praktyką w m-cu sierpniu br.

Poszukujemy osób

Poszukujemy studenta, który chce rzeczywiście zobaczyć jak wygląda praca w dziale logistyki.

Wybrana osoba będzie współpracowała z logistykami i brokerami w języku polskim oraz niemieckim lub angielskim.

Lista pracodawców