Praktykant w MCG Logistics Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Obsługa klienta
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
praktyka
Oferta ważna do:
2024-12-31
Ogólne informacje o firmie

Maszoński Cargo Group to zespół spółek, które swoje DNA budowały w branży transportu ciężarowego. W ciągu 28-letniej historii, rozwijając kompetencje i kulturę pracy zyskaliśmy uznanie wielu klientów na terenie całej Europy. Stało się to okazją do rozbudowania floty do 420 nowoczesnych aut. Rosnąc w siłę i rozwijając swoje możliwości, inwestujemy nasze know-how w nowe sektory, powołując do życia nowe marki. Zaczynając od powierzchni magazynowej w 2023 roku, oddajemy naszym klientom obecnie blisko 71 000 m2 magazynów wysokiego składowania. Odważnie wchodzimy w sektor Pharma & Special Goods spełniając, wysokie wymogi jakościowe. Jesteśmy również bardzo zaangażowani w logistykę intermodalną łącząc transport kolejowy z drogowym, a oferowana dodatkowa przestrzeń magazynowa 70 000 m2 wyróżnia naszą ofertę. Takie możliwości dla naszych klientów wymagają również zgranego zespołu i bardzo kompetentnej obsługi. Jeśli poznając nas odczuwasz chęć pracy na proponowanym stanowisku, skontaktuj się z nami i przekaż aplikację rekrutacyjną.

Jesteś głodny wiedzy i chcesz stale rozwijać się? Zaplanuj swój rozwój zawodowy z MCG Logistics. U nas możesz rozwijać swoją karierę  w różnych obszarach i różnych rolach. Doskonalimy umiejętności biznesowe oraz interpersonalne. Zasadę work-life balance realizujemy poprzez rozwój efektywności osobistej pracowników. Wspieramy awanse i rekrutacje wewnętrzne.

Chcesz u nas pracować? Zobacz oferty pracy i dołącz do MCG Logistics.

Główne zadania
  • obserwacja i nauka pracy innych osób
  • wsparcie obiegu dokumentów transportowych
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • obsługa systemu informatycznego do zarządzania transportem
  • poznanie giełd transportowych
Oferujemy
  • stałą, merytoryczną pomoc opiekuna
  • indywidualnie opracowany harmonogram współpracy
  • owocowe środy
  • przyjazne warunki pracy, otwarte towarzystwo współpracowników
    oraz wysoką kulturę organizacyjną
  • dalsze możliwości rozwoju
  • ilość godzin - pełna elastyczność
Poszukujemy osób
  • sumiennie wypełniasz swoje obowiązki
  • znasz język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym
  • posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • chcesz zrealizować praktyki studenckie
Czekamy na CIebie!
kliknij w link i wypełnij formularz aplikacyjny https://maszonski.elevato.net/pl/praktykant,ja,72
Lista pracodawców