Dyspozytor Międzynarodowy
Miejsce pracy:
Żerniki/Gądki
Obszar:
Logistyka, Transport
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-12-31
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

Dołącz do firmy:

• Której ponad 800 ciężarówek przejeżdża rocznie ok. 71760000 km.

• Której celem jest zakończenie tego roku z liczbą 1111 ciężarówek we flocie.

• Która posiada własną rozgłośnię radiową.

• Która gra w piłkę nożną i squash’a u siebie w biurze!

• Która niedługo też otworzy własny Escape room.

• Która wspiera realizację marzeń swoich pracowników.

• Która hucznie świętuje swój każdy sukces.

• Która wspiera rozwiązania Eco i najnowsze technologie w transporcie.

• Do której cyklicznie wpadają foodtracki.

Główne zadania
  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy kierowców – kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy.

  • Optymalna organizacja pracy floty pojazdów.

  • Współpraca z międzynarodowymi klientami.

  • Wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami.

  • Praca w TMS.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1500 osób w całej Europie.
  • Dojazd busem do biura w Żernikach z Ronda Rataje.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do platformy MyBenefit.
  • Dofinansowanie do kursów języka angielskiego oraz innych języków europejskich.
Warunki zatrudnienia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.

Mile Widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub gruzińskiego.

Lista pracodawców