Komputronik

Grupa Komputronik to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze nowych technologii! Dzielimy się specjalistyczną wiedzą, dajemy możliwości rozwoju w różnych obszarach i działach, gwarantujemy ciekawe wyzwania. Pomimo tego, że jesteśmy Grupą spółek, to zachowaliśmy nasz charakter firmy rodzinnej – zarażamy pozytywnym nastawieniem i pracujemy w świetnej atmosferze. Dowiedz się więcej o naszych spółkach.

KOMPUTRONIK S.A.

Jesteśmy na polskim rynku od 1996r., dostarczamy najnowszy sprzęt elektroniczny do użytkowników, zarówno indywidualnych i partnerów biznesowych. Współpracujemy z najbardziej znanymi markami, ale mamy również kilka marek własnych. Kluczem do sukcesu jest synchronizacja trzech obszarów - Centrali, Sieci Salonów i Centrum Dystrybucyjnego wraz z produkcją. Komputronik S.A. jest największą spółką w Grupie i charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem struktur. Swoją karierę możesz rozwijać w działach handlowych, zakupowych, marketingu. Dodatkowo mamy także działy, dedykowane całej Grupie – finanse i księgowość, kadry, biuro prawne i HR. Centrala firmy znajduje się w Poznaniu, Centrum Dystrybucyjne w podpoznańskich Komornikach, natomiast Salony posiadamy w całej Polsce. Nie ważne czy masz doświadczenie, czy nie - liczy się to, kim jesteś!

KOMPUTRONIK BIZNES

Komputronik Biznes powstał w 2003 roku w Poznaniu. Od początku 2014 roku Komputronik Biznes funkcjonujemy w ramach Grupy jako spółka dedykowana do obsługi przedsiębiorstw i instytucji. Jako integrator rozwiązań IT opracowujemy i realizujemy plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji i integracji istniejących systemów informatycznych na terenie całego kraju. Dla specjalistów w zakresie sprzedaży B2B, a także w zakresie tworzenia oprogramowania, mamy wiele możliwości rozwoju i ciekawych wyzwań. Dodatkowo nie zamykamy się na Poznań i okolice – w działach handlowych możesz z nami współpracować również we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Warszawie.


600289437


Wołczyńska
37

Poznań
60-003
IT

Oferty

Wynik wyszukiwania jest pusty lub lista nie zawiera żadnych elementów