Logwin Poland Sp. z o. o.

Logwin Poland Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia Grupy Logwin, której jesteśmy częścią, sięga aż 1877 roku. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Dodając do tego świadomość ciągłego rozwoju branży, wypracowaną precyzję, zaangażowanie i wiedzę, zdobyliśmy zaufanie największych marek. Aktualnie w Logwin zatrudnionych jest ponad 640 osób i wciąż poszerzamy kadrę o kolejne talenty.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, chętnych do zweryfikowania wiedzy wyniesionej z uczelni w praktyce. Jesteśmy zainteresowani współpracą ze studentami i absolwentami kierunków technicznych.


CO OFERUJEMY?
Naszym stażystom oferujemy płatny, 3-miesięczny staż. Dajemy szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia, nabycia nowych umiejętności pod okiem wysokiej klasy specjalistów. Stażyści otrzymują od nas praktyczną wiedzę „know-how”, korzystając przy tym z nowoczesnych rozwiązań technologiczno-logistycznych. Po ukończonym stażu dajemy realną możliwość zatrudnienia na etat. Doceniamy zaangażowanie, większość naszych stażystów zostaje na dłużej w szeregach naszej organizacji.

WARUNKI
Podejmujemy współpracę ze studentami i absolwentami do 30 roku życia. Działamy w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie. W ramach 3-miesięcznego stażu oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin. Oczekujemy zaangażowania i dostępności 40h tygodniowo. Podczas spotkania rekrutacyjnego ustalamy warunki zatrudnienia m.in. wynagrodzenie oraz termin rozpoczęcia współpracy.

539774329


ul. Jana Pawła II
66

Piaseczno
05-500
Transport Magazynowanie Logistyka Spedycja drogowa Spedycja kolejowa Spedycja lotnicza Spedycja morska

Oferty

Wynik wyszukiwania jest pusty lub lista nie zawiera żadnych elementów